
Mandala Paneel Dotpainten
Mandala’s zijn prachtige cirkelvormige figuren met symmetrische elementen. Het woord ‘mandala’ stamt uit het Sanskriet (een oude Indische taal) en betekent letterlijk ‘magische cirkel’ of ‘magisch wiel’. Volgens oude oosterse wijsheden dienen ze tot inspiratie en innerlijke verrijking.
Mandala’s hebben een positief effect op jong en oud. Ze brengen rust, harmonie en evenwicht. Het tekenen, kleuren of dotpainten van een mandala bevordert je concentratie en stimuleert je creativiteit.
Dotpainten (schilderen in stippen) is een prachtige, creatieve maar tevens meditatieve activiteit die je helemaal terugbrengt bij jezelf. “Uit je hoofd, en in je hart!” Deze traditionele teken- en schildertechniek is afkomstig van de Aboriginals in Australië. Het helpt je te ontspannen, je beter te focussen en zet je helemaal in het NU.
Je bent van harte welkom om dit zelf te ervaren en je eigen Mandala Paneel te maken. Tijdens deze 5 uur durende workshop laat ik zien welke materialen ik gebruik om kleine en grote dots te maken en hoe je de mooiste mandala patronen creëert. We werken met kant en klare acrylverf van het merk Pentart. Na wat oefenen op papier gaan je verder op een mooi houten paneel.
Ervaar de helende kracht van het werken met je handen en kleur, maar bovenal het in verbinding ‘zijn’ met jouw hart.
Dit is een echte ’tijd-voor-mij’ workshop door je heerlijk een hele dag onder te dompelen in dot art.
Kosten: €135,00 p.p. Kom je gezellig samen, dan krijgen jullie allebei €5,00 korting.
Inclusief een houten paneel, vier verfjes, gebruik van allerlei materialen en natuurlijk iets lekkers bij de thee & koffie. Plus je gaat naar huis met een leuke goodiebag! Breng zelf een lunchpakketje mee. Kom gezellig met vriendinnen, familie, je buurvrouw, partner of collega’s!
Maak je eigen unieke Mandala Paneel en ervaar wat dotpainten met je doet!

